FLIP FLAP dětský nábytek

FLIP FLAP je dětský nábytek, který zkrátka vydrží déle. Působí vzdušně a křehce, ale je překvapivě pevný, je vyroben z kvalitních přírodních materiálů a díky jeho nadčasovému designu z něj děti jen tak snadno nevyrostou!
Chcete FLIP FLAP pro své děti? Mrkněte na náš e-shop nebo nám napište na design@epst.cz!


Co potřebujete vědět?

  • FLIP FLAP je dětský nábytek, který zkrátka vydrží déle. Působí vzdušně a křehce, ale je překvapivě pevný, je vyroben z kvalitních přírodních materiálů a díky jeho nadčasovému designu z něj děti jen tak snadno nevyrostou!

  • Jak vznikl design nábytku FLIP FLAP?  Požádali jsme několik dětí mezi 3 a 7 lety, aby nám nakreslily, jak bydlí... a znovu jsme se přesvědčili, jak jednoduše vidí to, čemu my dospělí říkáme „nábytek“. Židle, stolek nebo poličky, je toho spousta a dětem na to stačí doslova několik čar. Kresby jsme tedy prohlédli, pozorně prozkoumali a představa byla na světě. A pak jsme si řekli: Co kdybychom takový nábytek pro děti rovnou vyrobili? Ale tak, aby jeho design neztratil lehkost, se kterou byl nakreslen!

  • A co všechno koupí nábytku FLIP FLAP získáte?  1) Originalitu a patentovaný design, protože druhý takový nábytek na trhu nenajdete. 2) Kvalitu, protože je vyroben výhradně z bukového masivu a dřevěných PLW desek. 3) Jistotu, protože je vyroben z kontrolovaných českých materiálů a je povrchově upraven švédským lakem firmy Beckers. 4) Ekologický přístup, protože je vyroben v České republice, necestuje tedy zdaleka a šetří tak životní prostředí.

  • Informace o zdravotní způsobilosti nábytku FLIP FLAP